2015. július 12., vasárnap

3. fejezet

A mai nap is egy teljesen normális vasárnapnak ígérkezett de mégis mikor felültem az ágyamba egy kis rossz érzés fogott el. Tegnap nagyon hamar elaludtam szóval teljesen kipihenten keltem fel reggel 9-kor ami a hasznomra válhat hiszen ma elkezdem a kémkedést. Direkt nagyon átlagos ruhákba öltöztem mert tudtam, hogy akárhova megy mindenhol több százan veszik körülés így biztos, hogy ő nem vesz észre a több ezer ember között.Ő, Harry Styles. Aki egy nagy nagy rejtély számomra. Egyszerű fekete felsőt kaptam magamra aminek az alsó része kicsit nyújtott, hozzá egy bézs nadrágot választottam. Miután felöltöztem bementem a fürdőszobába és gyorsan rendbe szedtem magam. Ha fotózok akkor mindig ki van engedve a hajam ami a vállam alá ér szóval ha valaki meglát csak lehajtom a fejemet és az arcomba omló hajam teljesen elrejt. Mikor kész lettem magamhoz vettem egy almát és a 2 háztömbre lévő starbucks felé indultam ahol a kávét szoktam venni. Most egy kekszet is kértem mellé mert nem nagyon volt otthon semmi amit tudtam volna enni és már korgott a gyomrom. Egy nagyon helyes és még kedvesebb zöld szemű fiú szolgált ki és még a nevem mellé is írt valamit. Mikor odaadta egy másik eladó rögtön megnéztem mit írt. Semmi különös nem volt rajta kivéve,hogy a Lizzie-ben a két i-re szívecskét rajzolt. Még visszanéztem egyszer és láttam, hogy most épp egy másik , szintén elég helyes fiút szolgál ki csillogó szemmel... Rögtön leesett. Nem teljesen volt hetero a srác. De félreértés ne essék. Én személy szerint nagyon de nagyon imádom a melegeket. Annyira aranyosak. Sok olyan videót láttam ahogy épp vasalják a barátnőjük haját és együtt nevetgélnek. Bírom őket. Pedig én nem nagyon vagyok oda a többi emberért így látatlanba. Ők a kivétel. Ja meg persze a kisbabák. A kisbabákat is nagyon szeretem. Nem nagyon tudnám eldönteni, hogy melyiket a jobban. A melegeket vagy a bébiket? Maradok a meleg babáknál szerintem. Az olyan fifty-fifty.
Amíg ezen a rengeteg fontos infón gondolkoztam már majdnem a megállóhoz értem szóval előkaptam a telefonomat és a nem rég bekövetett One Direction News- csoportot nyitottam meg. Rögtön meg is találtam amit szerettem volna. Harry épp az Oxford Streeten volt és vásárolt a testvérével. Azt hiszem Gemma a neve. Felszálltam a metróra, majd mikor megérkeztem rögtön át is szálltam a másikra ami a vásárlós utca legközepén rak le. Balra indultam mert úgy emlékeztem mintha arra lenne az egyik bolt ahol látták őket. Valószínű nem neki vásárolnak hiszen ő nem ilyes fajta ruhákat hord. Ez van hogyha valaki egy gönör hajú világsztár. Jár hozzá a hosszú kabát és a strasszos csizma. Lehet a végén kiderül, hogy Harry meleg. Vagy nekem lehet ezt kellene kideríteni. Elkönyveltem magamban legújabb célként, hogy azt kell kitudnom, hogy az arany csizmás göndörke meleg-e vagy sem? Mikor megláttam pár boltnyira egy nagy tömeget rögtön tudtam, hogy oda kell mennem. Biztos, hogy ott lesz. Énekelő tinilányok, eltökélt fotósok. Meg vagy Styles.

Próbáltam előre tolakodni több, kevesebb sikerrel. Lehet jobb lett volna ha legszélen maradok, ugyanis most a tömeg közepén állok. Épp, hogy látom az ajtót amin kilép egy lány. Egyidősnek tünnek. Biztos a testvére. A lány után Harry is kilép. Teljes életnagyságban ott áll előttem. Körbenéz és integet egyet. Csinál pár képet a rajongókkal és tovább megy. Arra már nem engedik a rengeteg lányt szóval eljött az én időm. A fényképezőmet eldugom és a biztonságihoz lépek.
-Jó napot. Ki tudná nyitni ezt a valamit? - mutatok az elekrítő kordonokra
- Sajnálom de nem engedhetem át.- mondja miközben rám emeli a tekinteték. Magasabb nálam sokkal.
Látom nem nagyon fogok tudni legálisan átjutni szóval csináljuk illegálisan. Arrébb megyek és egy óvatos mozdulattal átbújok a kerítés alatt. Harryék még épp, hogy látótávolságon belül vannak szóval gyorsan követem őket. Itt már sok a szálloda az utca vége felé. Valószínű itt szál meg. Csak egy percre kalandozik el a gondolatom és már el is tűntek a szemem elől. gyorsabbra veszem a tempót míg meg nem pillantom őket egy elég extrás hotelben. Gondolhattam volna. Gyorsan bemegyek és az oldalamra csapom a gépet. A liftt felé indulnak szóval én is arra veszem az irányt. De egyszer csak megállnak. Harry megöleli a lányt és elköszönnek. Már elhaladtam mellettük de ha most megállnék biztos gyanút fognának a biztonságiak. Beszállok a liftbe de nem zárom be az ajtót. Gyorsan előkapom a gépem és lövök pár fotót. Vagyis próbálok de Harry megfordul és észrevesz. Elengedem a fényképezőt ami az oldalamra csúszik. Egy kicsit lefagyok de mikor elindul felém hirtelen benyomok egy gombot. Már épp zárulna be a liftajtó mikor benyúl egy kéz - Basszus, basszus, basszus. - most tuti lebukok. A gondolatom csak úgy cikáznak a fejemben. Mindketten az ajtóval szemben állunk. Én a 4.-et ő pedig a 6.-a nyomta meg. Most a 2.-on voltunk.
- Szép gép. - szólal meg. Ezzel megtörve a kínos csendet.
- Kössz. - na jó ez egy kicsit bunkóra sikeredett. A göndör félmosolyra húzza a száját mikor megállunk a negyediken. Egy ideig nem kapcsolok de megszólal.
- Nem szállsz ki?
- Öhm de. -rettenetesen elszúrtam. Miért kellett nekem a liftbe jönni. Miután kiszálltam vártam egy picit majd elindultam lépcsőn a hatodik emeletre. Ez volt az utolsó. Itt 10 szoba volt. Még a liftben megnéztem a kulcson a szobaszámot.
- 602...; 604...; 606. Ezaz. - fülemet az ajtóra tapasztottam és hallgatózni kezdtem. Elsőnek semmit nem hallottam majd a telefonja kezdett el csörögni.
-9-re?.. Jó előtte találkozzunk. A hallban 20:45-kor. Rendben. Szia haver.
Valakivel a szállodán belül beszélhetett mert csak harmadjára sikerült letenni a valószínüleg vonalas telefont. Sarkon fordultam és haza indultam. Tudtam, hogy mi vár rám. Irgalmatlan nagy kupi és egy halom infó amit még el kellene olvasni estig, hogy teljesen bele tudjam magam vetni az ügybe. De kész lesz. Este 8-ig még rengeteg időm van. Mert már tudtam utána fogok menni és bepótolom a tegnapi estémet is. Két legyet egy csapásra.

----------------
Sziasztok :)
Bocsánat, hogy ez a rész egy kicsit rövidre sikeredett de inkább ma kettő rövidebbet hoztam. Remélem tetszik azért. Ja és persze kommentelni mint mindig, most is ér :D A következő részekben már beindulnak az események szóval ha ez tetszett akkor az még jobban fog. Legalább is remélem.
Előre láthatólag kb. 40 rész lesz és majd egy epilógus. Már rengeteg ötletem van. Mint a telefonom jegyzeteibe és már nagyon várom, hogy ,, papírra'' vethessem őket.

Ha tetszett kommenteljetek és iratkozzatok fel.
Puszi:
            Zsófi


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése