2015. július 8., szerda

Prologue

Melissa Kersey munkája nem teljesen átlagos, ahogy ő maga sem. Kívülről aki látja mindenki azt gondolhatja, hogy egy elragadó, igencsak jól nevelt és egy átlagos 20 éves lány. De aki így gondolja az még nem is sejti, hogy mekkorát tévedett. Melissa, ahogy a barátnői hívják Lizzie. Egy nagyon is átlagon felüli lány, egy átlagon felüli munkával. Nehéz lenne elmagyarázni mit is csinál pontosan. Legtöbbször csak fényképez. Már kisebb korában is imádta azt csinálni. Mindenhová magával cipelte a fényképezőt. Mindig is fotóművész szeretett volna lenni. De ez. Ez amit most csinál annál egy kicsit bonyolultabb. Mondhatni, hogy emberek után kémked és őket fotózza le.  A képeket Mark Legenfieldnek adja át. Minden egyes fotó után pénzt kap. Egészen addig amíg fel nem fedi magát és Markot. Ez talán a legfontosabb szabályok legfontosabbja. Mark neve a hivatalokban duplán aláhúzott és pirossal van írva. Hogy miért? Ő régen az FBI csapatát erősítette Melissa apjával együtt, de mikor kiszivárogtatott egyet s mást akár börtönbe is zárhatták volna. De ő persze okosabb volt ennél. Az előbb említett incidens megtörténése után egy nappal felmondott és egy London melletti kisvárosban folytatta a munkáját. Lizzie apja akár el is árulhatta volna de Mark ajánlatot ígért neki. Foglalkoztatja a lányát nem kis összegért és a fotókat amiket megszerez továbbítja neki. Ő ezt felhasználhatja az FBI-nál és akár vezető szerepre is szert tehet anélkül, hogy akármit is tennie kellene. Persze ezt mindet titokban. Mark az alku megkötése óta Crawleyben él. Ez egy Londontól délre lévő kisváros. Lizzie pedig az általa kiszabott embereket követi majd ha elegendő képet szerzett meg visszaviszi Lagenfieldnek. Ő továbbítja Lizzie apjának és kapják a következő melót. Ez a monoton felállást követik már évek óta. Egészen mostanáig amíg egy különleges megrendelés nem kapnak és Lizzie élete teljesen megváltozik...


_________
Sziasztok:)
Itt is lenne a prológus. Remélem elnyerte a tetszéseteket és feliratkoztok a blogra. A design még nem 100 %-os... sőt talán még 50-nekk sem mondanám, de majd alakul remélhetőleg.
Köszönöm, hogy benéztél :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése