Miután Harry lerakta a telefont gyorsan haza metróztam. Egy fél óra múlva pedig minimális sminkkel és egy fekete egyszerű, szűk ruhában már taxiban ültem. Nem sokszor fuvaroztatom magamat, mert a tömegközlekedés sokszor gyorsabbnak bizonyul de mire leértem a lépcsőházból úgy sajgott a magassarkúban a lábam, hogy muszáj voltam valami kíméletesebb megoldást választani. Gyorsan haladtunk, szóval hamar odaértünk a hotelhez. Leültem egy padon és az ezüst táskámból kivettem egy direkt ilyen alkalmakra vett kisebb fényképezőt. Nem túl nagy a teljesítménye de nekem pont megfelel. Ráfér 100 kép és 20 videó. Biztos vagyok benne, hogy ennyi teljesen elegendő lesz. Kicsit elgondolkodtam majd arra eszméltem, hogy 5 fiú és 2 lány lép ki a szállodából. Körbenéznek és mikor látják, hogy nincsenek paparazzik és autogrammért sikoltozó rajongók elindulnak egy fekete limuzin felé. Mihelyst az utolsó, szőke hajú srác is beszáll a kocsiba és is leintek egy taxit.
- Kövesse őket itt előttünk. - adom ki az utasítást és már indulunk is.
Kb. 10 perc múlva érkezünk meg egy elég drága pub-hoz. Szerencsére a fizetésemhez minden munkánál kapok egy kis bónuszt ami fedezi a nyomozás költségeit és csakis azt. Ez egy bankkártyán van és mindig Mark koordinálja az irodából. A fiúk mögött állok meg kicsivel a fényképező már a kezemben. A pubba belépve erős alkohol szag érződik és a levegő is az átlagosnál nagyobb páratartalmú. Le sem veszem Harryről és a másik 4 srácról a szemem. Mielőbb próbálom őket beazonosítani. A szőke egyértelműen Niall Horan. A fekete hajú, kicsit idősebbnek tűnő csakis Zayn lehet. A másik kettőnek is tudom a nevét. Louis és Liam de a sötét miatt megkülönböztetni már nem sikerül őket. Újra Harryre terelődik a figyelmem. Táncolni indulnak. Elég viccesen kezdenek bele. Sok szempár szegeződik rájuk. Nem tudom vajon csak szimplán az ismertség miatt vagy esetleg a fura táncmozdulataikkal vonták magukra a figyelmet.
Elsőnek én is táncolok egy keveset majd már épp arrébb indulnék mikor két kéz érinti meg a csípőmet.
- Szia szépségem. - szól mögöttem egy rekedtes hang. A levegővételem felgyorsul. Igen, ezért nem járok én ilyesfajta klubbokba.
- Hagyj békén te perverz állat. - veszem le a csípőmről a kezét egy határozott mozdulattal.
Már épp megfogta a ruhám sarkait mikor megperdültem a tengelyem körül, így szembe álltam vele. Zöld szemei elsötétedtek. Felnyírt frizurája kicsit már csapzott volt. Erei kidülledtek.
- Ne légy már ilyen ünneprontó. Gyere szórakozunk kicsit. - szemeim kidülledtek a meglepettségtől. Gyorsan elszakítottam magam tőle és a pult irányába indultam. Levetettem magam a székre és visszatértem a munkámhoz. Csak, hogy ne állítsanak föl, rendeltem egy whiskykólát és egy korty után a pultra helyeztem. Éreztem ahogy az alkohol végigmarja a torkomat. Borzalmas, de 3 további korty után sokkal elviselhetőbb. A tömegben Harryt kezdtem keresni de nem találtam. A többiek az ő kivételével mind az eddigi helyükön táncoltak. Megfordultam a széken és rögtön rájöttem. Harry épp italt vihetett a többieknek ugyanis a pult mellett állt. Egy tálcára pakolta a feleseket. Valószínűleg mindenkinek kettő járt mert a pultos lány aki Harrynek is felkeltette az érdeklődését már a 8. pohár teletöltésével foglalkozott. Styles még mielőtt a fiúkhoz indult volna lehúzta a saját italait és kért helyette pótlást. Ezután már nem teljesen józanul kezdett a pultos lánnyal flörtölni. A lány nevetgélt és adagolta Harrynek a drágábbnál drágább italokat. Csak ekkor kapcsoltam, hogy ez talán még máskor is jól jönne. Előkaptam a kamerámat és fotózni kezdtem. Mindeddig amíg a göndör hajú célszemély felém nem fordult és labilisakat lépkedve el nem indult egyenesen hozzám. Francba. A hülye vakut nem kapcsoltam ki. Mikor hozzám ért levetődött a pultra és felkönyökölt az asztalra maga elé meredve. Mint egy cuki ruhába öltözött kislány össze kulcsolta kezeit és állát azon pihentette. Már azt hittem megúszom mikor felém fordította fejét. Óriási részeg vigyorától és is félmosolyra húztam a szám.
- Valami hülye fotós vagy akinek a hülye képei elárasztják a hülye internetet, éééés ezt mind csak azért, hogy engem egy hülye szituba hozz. Mert igazad van, tényleg elég hülyén nézhetek ki.
- Igen - nevettem el magam. - tényleg elég hülyén nézel ki. De még hülyébb vagy ha azt hiszed, hogy egy hülye fotós vagyok akinek a hülye képei elárasztják a hülye netet és mind ez azért, hogy hülye szituba hozzalak.
- Aha, szóval csak egy képet szerettél volna erről a macsó fiúról ugye? - elnevettem magam. Ő is mosolyra húzta a száját amitől látszódtak a gödröcskéi. - Na figyelj! - mondta és elővette a telefonját a zsebéből. Nagy nehezen feloldotta, majd kinyújtotta karját. Megláttam magam és őt a képernyőn. Elmosolyodtam azon, hogy milyen is egy nem teljesen józan ember. Talán még őket is a melegek babák kombóhoz sorolnám. A berúgott popsztárok cuki mosollyal kategória. Harry most grimaszolni kezdett. Kinyújtotta a nyelvét és hunyorított. Nem teljesen értettem. Kinyitotta a szemét lassan felém fordult és kibökte.
- Héé, te is.
Elnevettem magam majd kinyújtottam a nyelvem. Biztos nagyon frankó kép született.
- Átküldöm. - folytatta Harry. - Add meg a telószámod.
Bármit is gondoltam egy ilyen ajánlatot nem lehet kihagyni. Elvettem tőle és beírtam az üzenet címzettjéhez. A göndörke a fájl csatolása opciót választotta és 3 mellékelt képet küldött. Csendben vártunk. Mindketten arra, hogy a telefonom valamiféle hangot adjon ki ami hamar be is következett. Egy csengő jelezte az üzenet érkezését. Nem néztem meg, tudtam mi jött. Helyette meint beszédbe elegyedtem a göndörkével.
- Most pedig hadd nézzem meg én is a képet. - elhúztam a kezem de erősebb volt és gyorsabb. Kikapta a kezemből a gépet és az asztalra tette. Nem nyitotta meg a galériát csak szimplán lerakta. Újra a pult felé nézett és rendelt egy kólát. Meg sem várva, hogy lerakják elé elvette a pultostól és egy hirtelen mozdulattal leöntötte a fényképezőmet. Szemem kikerekedett de nem voltam igazából dühös. Részeg volt és talán egy picit igaza is volt. Lehettem volna elővigyázatosabb.
-Ezt megérdemeltem. - zártam le a témát ás már épp nyúltam volna érte mikor egy kéz megállított. Felnéztem és ijedten láttam előttem a kanos fickót aki az előbb a mosdóba invitált. Talán azért volt olyan mérges mert visszautasítottam a meghívást. Talán azért mert eljöttem előle. Talán mindkettő. De egy biztos volt. Nagyon-nagyon mérges volt... Megragadta e kezem és maga felé kezdett húzni. Rettentően megijedtem, moccanni is alig tudtam. Kezét a derekamra csúsztatta majd ajkait az enyémre tapasztotta. Éreztem rajta, hogy az este folyamán már legalább 5 sört lehúzott plusz ki tudja még mit. Amilyen gyorsan csak tudtam elhúzódtam tőle majd nem kevés adrenalin lökettel felspannolva teljes erőmből képen töröltem. Harry felé néztem aki értetlenül meredt rám. Göndör haján futtatta végig a kezeit és meglepődve fürkészett. De az ő ijedtsége nem tartott olyan hosszan mint az enyém mert ahogy elkapta rólam a tekintetét egy gyors mozdulattal felállt és megállította a fickó felém repülő hatalmas öklét. Erre ő persze hasba rúgta és Harry még idegesebb lett. Ott ütötte ahol csak érte. Az egész keze véres volt. Egy- egy erősebb találat után pedig már az arca is piros színben úszott. Bár kevésbé mint a perverz barátomnak akit most már a még perverzebbnek látszó barátai húztak el. Ekkorra már Harryhez is megérkezett a felmentősereg és eltámogatták a mosdóba ha jól sejtem. Én pedig jobbnak láttam ha fogok egy taxit és még mielőtt visszaér eltűnök innen.
Este 11 lehetett mikor már majdnem a lakásomhoz értem. Most sokkal nagyobb volt London utcáin a forgalom mint a hotel felé menet. Legalább 20 perce úton voltam és még kellett 5 perc, hogy haza érjek. Mielőtt ülve elnyomott volna az álom, gyorsan behoztam az instagrammot és lecsekkolam a mai fejleményeket mikor megláttam egy felül leugró fülecskét. Egy ismeretlen szám volt. Rányomtam az ujjammal mire bejött az egész üzenet rész. Hey! Ennyit írt, mégis tudtam ki volt az. Tudtam hiszen felette 3 csatolt fájl virított megnyitásra várva. Visszamentem az üzenet aljához ahol három egymás után ugráló pont volt. Harry épp írt valamit.
-------------------------
Sziasztok :)
Hát itt is lenne a 4. rész. Eddig még nem sok komment érkezett. (igazából egy se.) de semmiképp se szeretnék olyan módszert bevetni, hogy csak 3 komi után hozok új részt. Igazából csak azért lenne jó mert tudnám, hogy jól haladok-e? Érdemes-e folytatni egyáltalán? :) Szóval kommenteljetek, iratkozzatok fel ha tetszik.
Puszi
Zsófi :*
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése